Lucie Relichová

O mně

Když jsem v roce 2008 končila obor kadeřnice, ani mě nenapadlo, že bych se stříháním mohla živit. Další své studijní kroky jsem směřovala k oboru vlasové kosmetiky. Po škole jsem se věnovala oblasti služeb a masáží, ale nakonec jsem se přeci jen vrátila zpět k oboru a začala jsem pracovat pro firmu Šubert, která distribuuje kadeřnické vybavení a materiál. Prohloubila jsem si tak své znalosti v oblasti vlasové péče a mohla jsem je předávat kadeřnickým salónům i obchodním zástupcům.

Poté jsem otěhotněla a přišly úplně jiné radosti i starosti. Když jsem s blížícím koncem rodičovské dovolené přemýšlela, co budu dělat, ozvala se mi Iveta s nabídkou pracovat v IWhairstylist. Vzala si mě pod svá křídla a pomohla mi oživit si všechny věci z praxe a naučila mě i spoustu nových kouzel s nůžkami i barvami. Teď mi dělá největší radost všechno nové, co se naučím. Těší mě všichni spokojení zákazníci, kteří odchází s úsměvem na rtech, s krásně upravenými vlasy, a především spokojenější sami se sebou.

Nebojím se ostříhat dlouhé vlasy na krátko, ale pokud si někdo přeje zastřihnout konečky o centimetr, nemusíte se bát, že byste odcházeli s krátkými vlasy. Ráda se postarám o vaše vlasy a pomůžu vám s výběrem střihu či barvy, abyste se cítili opravdu skvěle.

Značky, které používám: Berrywell, Leyton House, My Dentity, Oroexpert, Malibu C, Colour by Nikola a BES Movie Colors. Každá značka totiž nabízí produkty, které se hodí k různým účelům.

Ceník