Malibu C

Malibu C produkty jsou 100% vegan, netestované na zvířatech, neobsahující parabeny, sulfáty,  konzervanty, umělé parfemace a pomáhají účinně řešit problémy s vlasy a pokožkou. Klíčová řada Malibu C Wellness Haircare Remedies (Wellness sáčky) je patentované ošetření vlasů a pokožky hlavy na bázi aktivovaných krystalů VITAMÍNU C, a to v té nejčistší a nejúčinnější podobě.

Malibu C je řešením pro každý typ vlasů a pokožky hlavy. Ty přicházejí do pravidelného kontaktu s vodou obsahující minerály, které zůstávají na vlasech, které pak trpí nedostatkem lesku a nežádoucím odstínem barvy. Zjistěte více o tom, jak vyčistit své vlasy a dodat jim lesk a zářivost.
Malibu C přípravky jsou ekologické, nezávadné k životnímu prostředí a 100% vegan z přírodně identických vitamínových krystalů a ingrediencí rostlinného původu.
Malibu C nabízí řady k ošetření jakýchkoli vlasů a potřebuje je každý, kdo si myje vlasy vodou. Většina lidí totiž netuší, co se skrývá ve vodě, a že voda může být původcem různých problémů nejen s vlasy, ale i s vlasovou pokožkou.
Sprchování a mytí vlasů ve tvrdé vodě, která obsahuje určité minerály a chemické přísady, může zapříčinit na vlasech nežádoucí reakce a také nepříjemné stavy pokožky. Voda může mít za následek i například:

 • blednutí barvy
 • problémy s krytím šedivých vlasů
 • zašlé blond odstíny
 • nežádoucí nazelenalé nebo našedlé odlesky
 • ztrátu pružnosti vlasů
 • ztrátu lesku vlasů
 • zesvětlení vlasů, které „zmizí“ po pár týdnech od návštěvy salonu

Díky patentované technologii přípravky Malibu C zbavují vlasy a pokožku hlavy nánosů těchto nechtěných minerálů a chemických přísad a vlasy jsou tak opět nezatížené a zdravé.
Co se skrývá ve vodě?
I ta nejlepší pitná voda může způsobit velké problémy vlasům a pokožce. Obsahuje totiž minerály, které ovlivňují stav vlasů a kůže.
Navíc, protože vodu svými vlivy znečišťujeme, přidává se do ní chlor, aby se zamezilo množení bakterií. Tím se zvýší pH vody, které se naopak snižuje přidáváním vápníku.
Minerály obsažené ve vodě se přichytávají na vlasy, kde oxidují a způsobují jejich stárnutí. Protože vlas obalují a vrství se na něm, tak pak může při styku s barvou, nebo jiným chemickým ošetřením dojít k agresivní reakci.
Minerály také způsobují nepřesné určení tonality vlasů. Výsledná barva je tak změněna nánosy minerálů na vlasech.
Jak se toto může projevit při návštěvě kadeřnického salonu?

 • Paní XY opustila salon s krásnou barvou, ta ale po pár týdnech vybledla.
 • Důvodem je, že se každý den sprchuje vodou s chlorem a minerály.
 • Teplá voda otevírá kutikulu, a tak minerály pronikají hlouběji do vlasů, oxidují a vrství se na jejích barvených vlasech.
 • Výsledkem je frustrace a zklamání paní XY, která čekala, že barva a melíry vydrží mnohem déle.

Proč tomu tak je?
Barva totiž nepronikla plně do vlasu a místo toho se usadila na vrstvě minerálů, které obalily vlas. Melíry nemohou změnit svou barvou, jsou to zesvětlené pigmenty. V tomto případě jsou však „maskovány“ pod nánosem minerálů.

Minerály, které mění barvu na vlasech:

 • Vápník (vlasy působí mdle a tmavší než požadovaný odstín)
 • Hořčík (vlasy působí mdle a tmavší než požadovaný odstín)
 • Křemík (vlasy působí mdle a tmavší než požadovaný odstín)
 • Měď (blond je nazelenalá, tmavé vlasy mají popelavý nádech; při styku s peroxidem vodíku může dojít k rychlé a agresivní chemické reakci, která způsobuje tzv. „horké folie“ při barvení, kouření se z vlasů a může dojít až k úplnému poničení vlasů)
 • Železo (teplé a mdlé odstíny, při zesvětlování vlasů může barva špatně chytnout)
 • Olovo (odstín je výrazně tmavší; při styku s peroxidem vodíku může dojít k rychlé a agresivní chemické reakci, která způsobuje tzv. „horké folie“ při barvení, kouření se z vlasů a může dojít až k úplnému poničení vlasů)

Nejvíce změnu barvy pociťují blondýny, které už po pár týdnech po zesvětlení mívají blond barvu tmavší, zašlou a bez lesku. Často blond, ale i hnědé vlasy rychle zežloutnou. Tvrdou vodu poznáte podle usazeného vodního kamene na kachličkách v koupelně, na vodovodní baterii či na dně varné konvice.

Časté mytí vlasů v tvrdé minerální vodě má také vliv na kudrnaté vlasy. Ty se pod silnou vrstvou vodního kamene přestanou „kroutit“ a vzniká z nich suchá, matná a krepatá hříva, kterou nelze upravit. Po vyčištění vlasů Malibu C kudrliny opět získávají svůj tvar a pružnost.

TIP: Pokud jste strávili nějaký čas v lázních s minerální vodou, nebo na dovolené v bazénu a jdete ke kadeřnici na barvu, určitě jí o tom řekněte. Chemická reakce při barvení vlasů může být v takovém případě nepředvídatelná a kadeřnice by s tím měla počítat. 

 

Měkká voda:
Je pro vlas a pokožku příznivější než voda tvrdá. To, že máte doma měkkou vodu poznáte podle toho, že po vysprchování máte na pokožce  mastný až slizký povlak, nebo že se Vám na vodovodním kohoutku neusazuje vodní kámen. I tak ale měkká voda přináší jisté problémy. Má špatné mycí schopnosti, proto se často stává, že se špatně z vlasů vyplachuje šampon, kondicionér či styling. Z tohoto důvodu velmi často vznikají na pokožce hlavy lupy, pokožka je svědivá a červená, může vzniknout zánět, který způsobí padání vlasů. Vlasy bývají po umytí velmi rychle  mastné, těžké a bez objemu.

 

Silikonové nánosy na vlasech a pokožce hlavy:
Silikony se nachází ve většině vlasové kosmetiky. Vytváří hladký, jemný a lesklý efekt, vlasy se velmi dobře rozčesávají. Silikony jsou vhodné pro vlasy, které jsou permanentně barvené, zesvětlované a tepelně upravované. Bez nich by totiž takové vlasy přišly velmi rychle o svou kvalitu. Je důležité si ale uvědomit, že máme možnost si vybrat kosmetiku s kvalitnějšími silikony, kterých je v balení přiměřené množství. Tyto silikony jsou částečně nebo úplně rozpustné ve vodě (lze je snadno odstranit). V levné nekvalitní kosmetice velmi často nalezneme nerozpustné a těžko odstranitelné silikony, kterých je v balení nadměrné množství. Používání takové kosmetiky povede k vlasům připomínajícím strukturou i leskem umělou paruku z tržnice.
Silikon je vlastně plast, který se lepí na povrch vlasu. Postupně vytvoří pevnou, tuhou a nepropustnou bariéru, přes kterou špatně proniká permanentní barva a jakákoli vlasová výživa. Díky tomu se stává, že máte vlasy u hlavy rychle mastné a délky suché. Nadmíru silikonů na Vašich vlasech poznáte podle toho, že když je namočíte, smotají se do velkého chumlu, který bez použití kondicionéru nemůžete rozčesat. V některých případech jsou i suché vlasy lepkavé a velmi se cuchají. Takové vlasy mají i špatnou tvárnost, takže je náročné vyfoukat je do tvaru nebo natočit kulmou.

 

Malibu C dokáže také odstranit výpotky z léků, které se z těla dostávají kůží a právě i vlasy. Často k tomu dochází vlivem hormonální léčby. Takové vlasy špatně drží tvar, jsou zplihlé a bez lesku. Pokud se chemicky upravují (barva, trvalá), rapidně jim klesá jejich kvalita. Chemické reakce jsou totiž mnohem silnější, než normálně.

Proto je vhodné vlasy jednou za čas opravdu důkladně očistit. Stáhnout z nich všechny tyto minerálové a silikonové nečistoty, které běžnými šampony neodstraníte. Odměnou budou krásné, zdravé a hydratované vlasy plné syté barvy a přirozeného lesku. 

Čištění vlasů

Služba, která nesmí chybět v žádném kvalitním salonu. Proč tak velmi záleží na čištění vlasů? Proč bez této služby nepracuji? Jak se vám zlepší kvalita vlasů?

 

Co čistím z vlasů?

Určitě jste si už někdy doma všimli v rychlovarné konvici nánosy tvrdé vody. Přesně takový jistý povlak se usazuje i na vlasech. Pouhým okem běžně není viditelný, ale dokáže potrápit nejednu kadeřnickou hlavu. Minerály a chemické prvky ve vodě, zbytky stylingu, drogistické kosmetika (obalovací), dokonce i léky, které jste kdy brali. Samozřejmě nesmíme vynechat i vnější prostředí v podobě smogu, koupání v bazénech, saunování. Vlas dokáže nasát vše co je kolem nás. Obzvlášť pokud je porézní, silně chemicky odbarvený. Projevuje se splyhnutými, matnými vlasy. Barva nechytá podle představ, rychle se vymyje a je nerovnoměrná. Blond rychle zažloutnout. Problémy s překrýváním šedin. Dokonce tyto nánosy mohou způsobovat i problémy s vlasovou pokožkou, nejen s vlasy.

 

Co se stane s vlasem po vyčištění?

Hned na začátek musím upozornit, že čištění není regenerace. Po odstranění nánosů z vlasů se ukáže pravá kvalita vlasu. Následovat by měla správná hloubková regenerace podle testu elasticity. Obvykle jsou vlasy i opticky světlejší a na povrch vylezou případné nerovnosti v barvě. Když se nad tím zamyslíme logicky, přes nánosy barva nemusí projít rovnoměrně a tím pádem vznikají různé odstíny. Právě proto každá jedna nová klientka u mě v salonu by měla projít před barvením tímto rituálem. Výsledný efekt na konci procedury jsou lesklé, pružné vlásky, které někdy jako kdyby vstali z mrtvých. Další benefity jsou objem, méně mastící se pokožka, při problematické pokožce zmírnění lupů.

 

Jak často chodit na čištění?

Toto je velmi individuální, pokud jen čistíme od nánosů, jednou za půl roku je ideál. Ale pokud je klientka plavec, nebo je po nějaké léčbě, tak bych ty vlásky pročistila i preventivně častěji. Pokud se stěhuje kosmetický pigment, například z černé nebo drogistické barev dělám tyto častěji. Samozřejmě, toto rozhodnutí bych vždy nechala na kadeřníka. Ten nános na vlasech cítíme v rukou.

 

Domácí péče?

Malibu C má přípravky i pro domácí použití. Skvělé wellness sady od Malibu C sada proti tvrdé vodě, sada pro plavce, sada hydratační pro barvené vlasy, sada Scalp pro problematickou pokožku hlavy a sada Blond proti žlutým odstínů a zářivou blond barvu. Tyto sady obsahují i sáčky s menším koncentrátem vitaminu C a E na udržení dobré kondice vlasu po čištění.

 

Pro koho je čištění?

Pro každou z vás ať už máte barvené, nebarvené vlásky. Zda máte nebo nemáte problém s vlasovou pokožkou. A ani páni nejsou výjimkou.

 

Zajímalo vás…

Dokáže čištění vlasů odstranit hennu? Nedávno jsem se dozvěděla, proč je tak těžké hennu dostat z vlasů. Henna se totiž váže na proteiny (základní stavební jednotka vlasu) a tím pádem pokud se chcete zbavit úplně henny se vlasy stihnou dříve rozpadnout. Při Henne bych volila intenzivnější čištění. 

Stahuje Malibu C barvu?
Ano speciální ošetření CPR a DDL jsou určeny k vymytí pigmentu. Samotný crystal gel stáhne barvu maximálně o půl odstínu.

Odsraní Malibu C brazilský keratin?
Ano čištění výrazně pomáhá se ho zbavit.

MALIBU C MakeOver – SALONNÍ OŠETŘENÍ

Jedinečné ošetření efektivně odstraňuje nánosy minerálů a chloru na vlasovém vlákně, které vzniká mytím vlasů tvrdou nebo měkkou vodou, či koupáním v bazénu.

krok 1: CRYSTAL GEL NORMALIZER

 • Okamžitě řeší zašlost a změnu barvy způsobenou obsahem železa, mědi a dalších minerálů obsažených ve vodě, které mohou způsobit poškození vlasů.
 • Významně pomáhá uzdravit i ty nejpoškozenější vlasy, výsledkem je jejich znatelně lepší kondice.
 • Připraví vlasy pro úspěšné a předvídatelné barvení a další chemické procesy v salonu.
 • Zastavuje oxidaci chemických směsí používaných v salonu včetně peroxidu vodíku, které mohou způsobit podráždění nebo popálení pokožky.
 • Patentovaná technologie, založená na vitamínech, které jsou identické s přírodními: čerstvě připravené, aktivované smícháním s vodou.
 • Baleno v hermeticky uzavřeném, ekologicky odbouratelném sáčku.
 • 100% vegan.

krok 2: MIRACLE REPAIR

 • Dodá potřebnou vlhkost suchým, poškozeným vlasům.
 • Zpevňuje vlasy zevnitř, aniž by je “přeproteinoval”.
 • Zlepšuje tvárnost vlasů a rozčesávání.
 • Obnovuje krásný lesk a nezatěžuje
 • Pomáhá předcházet jakémukoliv dalšímu poškození, které způsobuje mytí nebo máčení vlasů v tvrdé nebo měkké vodě, bazénech a lázních.
 • Příjemná originální vůně pomerančového sorbetu a směsi esenciálních olejů.
 

MALIBU C Crystal Gel

Jednička pro koloristy po celém světě: efektivně odstraňuje nánosy minerálů a chloru na vlasovém vláknu, vzniklé mytím vlasů tvrdou nebo měkkou vodou, nebo koupáním v bazénu.

 • Okamžitě řeší zašlost a změnu barvy způsobenou obsahem železa, mědi a dalších minerálů obsažených ve vodě, které mohou způsobit poškození vlasů.
 • Významně pomáhá uzdravit i ty nejpoškozenější vlasy, výsledkem je jejich znatelně lepší kondice.
 • Připraví vlasy pro úspěšné a předvídatelné barvení a další chemické procesy v salonu.
 • Zastavuje oxidaci chemických směsí používaných v salonu včetně peroxidu vodíku, které mohou způsobit podráždění nebo popálení pokožky.
 • Patentovaná technologie, založená na vitamínech, které jsou identické s přírodními: čerstvě připravené, aktivované smícháním s vodou.
 • Baleno v hermeticky uzavřeném, ekologicky odbouratelném sáčku.
 • 100% vegan.
 

MALIBU C CPR

Koncentrovaný prášek odstraňuje až 3 výšky tónu oxidační barvy, a to bez odstranění přírodní barvy.

 • Je prvním krokem k perfektní barvě.
 • Uvolňuje nežádoucí účinky oxidační barvy.
 • Odstraňuje až 3 výšky tónu oxidační barvy bez narušení přírodní barvy.
 • Komplex antioxidačních vitamínů pomáhá zachovat integritu vlasu.

Hlavní výhody:

 • 100% Vegan.
 • Pro vysoký účinek a snadnou aplikaci se krystalky aktivují po smíchaní s vodou.
 • Patentované krystaly po smíchání vytvoří 120 ml produktu.
 • Neobsahuje zesvětlovací látky, sulfáty, lepek, parabeny, konzervanty, formaldehyd a parfemace.
 • Hermeticky uzavřený a ekologicky odbouratelný sáček.
 

MALIBU C Color Prepare

Šetrně, ale efektivně odstraňuje z vlasů nánosy minerálů, které způsobují vyblednutí barvy, špatné krytí a absenci lesku.

 • Pomáhá rovnoměrnému krytí barvy.
 • Zvyšuje zářivost barvy.
 • Působí proti nevýrazné a mdlé barvě.
 • Zkracuje dobu působení.
 • Zastavuje oxidaci, a to včetně peroxidu, čímž předchází podráždění nebo popálení pokožky.

Hlavní výhody:

 • Směs vysoce kvalitních antioxidačních vitamínů a vyživujících rostlinných látek, které na sebe vážou vlhkost.
 • Hermeticky uzavřený pro zachování maximální hygieny a účinnosti, ekologicky odbouratelný sáček.
 • Neobsahuje: lepek, parfemace, parabeny, konzervanty a chlorid sodný.
 • Barvení by mělo proběhnout do 24 hodin po ošetření

Poznámka: MalibuC Color Prepare odstraňuje minerály, které mají v kontaktu s barvou za následek nežádoucí  chemickou reakci. Pro vlasy s velkým nánosem minerálu však doporučujeme provést službu Crystal Gel.

 

MALIBU C DDL

Koncentrovaný prášek účinně odstraňuje nežádoucí přímá barviva.

 • Odstraňuje nežádoucí přímá barviva.
 • Účinný s vyvíječem i bez něj.
 • Kreativní pomocník pro speciální barevné efekty.

Hlavní výhody:

 • Namíchaný s vodou jemně stahuje barvu.
 • Pomáhá zachovat integritu vlasů.
 • Vytváří krémovou směs.
 • Neobsahuje amoniak, formaldehyd, lepek, parebeny a parfemace.
 • Není testovaný na zvířatech.
 

Malibu C sady na domácí péči

Cena sady 690kč

 

Sada vlasové péče proti tvrdé vodě Malibu C Hard Water

Šampon proti tvrdým minerálům Malibu C Hard Water Wellness
Šampon z kolekce Hard Water chrání vlasy před minerály způsobující ztrátu lesku a nežádoucí odstíny. Tyto škodlivé minerály jsou obsaženy v tvrdé vodě. Vhodné pro vlasy, které jsou často umývané, vyživuje a chrání každý pramen vlasů. Zabraňuje zabarvení způsobené obsahem železa a mědi v tvrdé vodě. Přípravek je 100 % vegan, neobsahuje sulfáty, parabeny, chlorid sodný ani umělou parfemaci.

Vlastnosti:
– netestováno na zvířatech
– zklidňuje pokožku hlavy
– odstraňuje nežádoucí minerály
– chrání proti lámavosti
– posiluje vlasy
– vyrovnává přirozenou hydrataci
– dodává objem
– chrání barvu

Kondicionér proti tvrdým minerálům Malibu C Hard Water Wellness

Kondicionér chrání vlasy proti vodním minerálům, které vysušují a poškozují vlasy. Zároveň jim dodává vlhkost a posiluje je od kořínků až ke konečkům. Usnadňuje rozčesávání, vyživuje a chrání každý pramen zvlášť. Přípravek je 100 % vegan, neobsahuje sulfáty, parabeny, chlorid sodný ani umělou parfemaci.

Kúra proti tvrdým minerálům Malibu C Hard Water Wellnesss
Kúra která přirozeně odstraňuje účinky tvrdé vody a zbavuje vlasy nečistot. Zanechává vlasy lesklé, měkké a zároveň jim dodává přirozenou hydrataci.
Vlastnosti:
– obsahuje vitamín E a betaine
– 100 % vegan
– bez parfemace
– bez lepku

 

SADA PRO ZDRAVOU POKOŽKU HLAVY MALIBU C SCALP WELLNESS

Šampon pro zdravou pokožku hlavy Malibu C Scalp Wellness

Šampon bez drsných chemikálií zklidňuje pokožku hlavy a zároveň pomáhá zmírňovat odlupování, svědění a podráždění pokožky. Vlasy zůstávají nadále plné síly a lesku. Zároveň chrání pokožku před minerály obsaženými ve vodě, které ji mohou dráždit. Výtažky z máty peprné a eukalyptu zanechávají pocit svěžesti. Přípravek je 100 % vegan, neobsahuje sulfáty, parabeny, chlorid sodný ani umělou parfemaci.
Vlastnosti:
– netestováno na zvířatech
– zklidňuje pokožku hlavy
– odstraňuje nežádoucí minerály
– působí proti zeslabení vlasů
– hydratuje
– uhlazuje kutikulu vlasu
– podporuje růst vlasů

Zklidňující kondicionér Malibu C Scalp Wellness
Zklidňující kondicionér dodává vlasům denní dávku výživných antioxidantů, které brání vlasy před agresivními oxidačními činidly ve vodě a způsobují tak suchost a zánět pokožky hlavy. Zvlhčuje a vyživuje citlivou pokožku hlavy. Zároveň ji zbavuje šupin, svědění a podráždění. Pro přirozený lesk vlasy vyživuje a dodává jim potřebnou hydrataci. Přípravek je 100 % vegan, neobsahuje sulfáty, parabeny, chlorid sodný ani umělou parfemaci.

Kúra pro zdravou pokožku hlavy Malibu C Scalp Therapy
Kúra pro zdravou pokožku hlavy Scalp Therapy je první 100 % veganský a krystalický přípravek, který odstraňuje šupinky pokožky hlavy. Okamžitě zklidňuje štípání a svědění hlavy. Obsahuje zklidňující botanické extrakty a esenciální oleje. Obsahuje komplex vitamínu B a biotin, který zaručí intenzivní a okamžitý výsledek. Ve spojení s masáží hlavy zvyšuje průtok krve v oblasti pokožky hlavy. Neobsahuje lepek, parabeny, parfemaci, konzervanty a chlorid sodný.
Vlastnosti:
– odstraňuje šupinky
– zklidňuje štípání
– zklidňuje svědění
– obsahuje vitamín B a biotin
– 100 % vegan
– bez parfemace
– bez lepku

Pro ošetřování problematické pokožky můžete používat Scalp Therapy častěji než jednou týdně. Tento produkt není vhodný k ošetřování bílých vlasů bez pigmentu.

 

Hydratační sada pro barvené vlasy Malibu C Color Hydrate

Šetrný šampon pro barvené vlasy Malibu C Hydrate Color Wellness
Vysoce šetrný šampon, který pečuje o barvené vlasy a poskytuje jim vysokou dávku hydratace. Vlasům poskytuje intenzivní dávku hydratace a zároveň je šetrně myje a předchází vyblednutí barvy a zajišťuje tak jedinečnou ochranu barvy. Šampon má veganské složení s obsahem charakteristických besulfátových mycích složek, které lehce pění a předchází vymývání barvy. Díky technologii smart-cleanse intenzivně bojuje proti vyblednutí barvy. Přípravek je 100 % vegan, neobsahuje sulfáty, parabeny, chlorid sodný ani umělou parfemaci
Vlastnosti:
– netestováno na zvířatech
– hydratuje
– chrání barvu
– odstraňuje minerály
– předchází vyblednutí barvy
– zklidňuje pokožku hlavy

Hydratační kondicionér Malibu C Hydrate Color Wellness

Hydratační kondicionér s veganským složením uzamyká ve vlasech vlhkost, čímž zajišťuje dlouhotrvající hydrataci a barvu vlasů. Kondicionér barvu uzamkne a zajistí dvojitou obranu proti poškozením UV záření a teplem. Chrání chemicky poškozené vlasy před vyblednutím a zachovává zářivost barvy. Brání vysušování, zaceluje roztřepené konečky a dodává vlasům potřebnou hydrataci.
– zaceluje roztřepené konečky
– uzamyká ve vlasech vlhkost

Hydratační maska pro ochranu barvy Color Lock
Hydratační maska pro ochranu barvy prodlužuje zářivost a trvalost barvy. Opravuje poškozené vlasy ošetřené oxidační barvou a dodává jim potřebnou hydrataci, lesk a hebkost. Maska je vhodná pro všechny typy a barvy vlasů. Pokročilá péče uzamykající barvu chrání zářivost barvy, zajišťuje obranu před poškožením teplem a pomáhá opravit vlasy. Přináší dvojí ochranu před poškozením UV zářením a teplem. Masku lze nechat na vlasech i přes noc.
Vlastnosti:
– prodlužuje zářivost barvy
– opravuje poškozené vlasy
– stálost barvy
– dodává hydrataci
– pro všechny typy vlasů
– 100 % vegan
– bez parfemace
– bez lepku

Kúra pro stálost barvy
Šetrně, ale efektivně odstraňuje z vlasů nánosy minerálů, které způsobují vyblednutí barvy, špatné krytí a absenci lesku. Připravuje vlasy pro perfektní pokrytí nové barvy. Zvyšuje živost barvy, působí proti nežádoucímu zabarvení.
Vlastnosti:
– prodlužuje zářivost barvy
– opravuje poškozené vlasy
– stálost barvy
– dodává hydrataci
– pro všechny typy vlasů
– 100 % vegan
– bez parfemace
– bez lepku

SADA PRO ZÁŘIVOU BLOND BARVU MALIBU C BLOND

Neutralizační šampon pro blond vlasy Malibu C Malibu Blondes

Šampon Malibu Blondes obsahuje vše co potřebujete pro navrácení blond vlasů zpět k životu. Chrání vaše vlase před elementy přenášenými vodou, které potlačují barvu a přirozený lesk vlasů. Vaše vlasy budou po použití zařivé bez nežádoucích žlutých odstínů. Přípravek je 100 % vegan, neobsahuje sulfáty, parabeny, chlorid sodný ani umělou parfemaci.
Vlastnosti:
– netestováno na zvířatech
– 100% přírodní
– zářivé vlasy
– potlačuje žluté odstíny
– dodává vlasům lesk
– zklidňuje pokožku hlavy

Zlepšující kondicionér Malibu C Malibu Blondes

Vychutnejte si dlouhotrvající a zářívější barvu vlasů díky tomuto vysoce hydratačnímu kondicionéru s veganským složením, který obsahuje pokročilou technologii pro uzamčení barvy zajišťující dvojitou obranu před vnějšími vlivy. Dodává vlasům bezkonkurenční lesk, uzamyká ve vlasech vlhkost, čímž zajišťuje dlouhotrvající hydrataci a zachovává přirozenou živost. Zároveň uklidňuje a hydratuje suchou a podrážděnou pokožku hlavy.

 • Allantoin: Chrání a zklidňuje pokožku hlavy.
 • Vitamín C: Přírodní vitamín C čistí vlasy do hloubky a odstraňuje nežádoucí minerály usazené na vlasech.
 • Betaine: Derivát z cukrové řepy posiluje vlasové vlákno a chrání je proti lámavosti.
 • Extrakt z lněného semínka: Přírodní protein, který okamžitě posiluje vlasy.
 • Panthenol: Pro-vitamín B5 se dostává do hloubky vlasů, kde vyrovnává přirozenou hydrataci.
 • Rýžový protein: Dodává vlasům objem a uhlazuje kutikulu vlasu.
 • Extrakt z kurkumy: Přírodní extrakt z byliny, která rozzařuje blond tóny.

Kúra pro obnovu blond barvy vlasů Malibu C Malibu Blondes
Z nevýrazných blond vlasů, ať už z přírodních nebo barvených, okamžitě vytvoří zářívé blond vlasy s intenzivním leskem. Odstraňuje z vlasů nánosy minerálů, které způsobují nežádoucí žluté tóny. Kúra obsahuje krystaly, které na sebe navážou nánosy kovů a při oplachování je smyjete vodou. Zvyšuje a obnovuje sytost a zářivost blond barvy.
Vlastnosti:
– pro zářivou blond barvu
– intenzivní lesk
– odstraňuje nánosy minerálů
– 100 % vegan
– Pro Vitamin B5
– bez parfemace
– bez lepku
– okamžitý účinek

 

SADA PRO NAMÁHANÉ VLASY OD SOLI A CHLÓRU MALIBU C SWIMMERS

Šampon pro namáhané vlasy od moře a chlóru Malibu C Swimmers Wellness

Ultrajemný šampon vyživuje, posiluje a zároveň chrání vlasy proti poškození a nežádoucím barevným tónům způsobených vodou z bazénů nebo moře. Zabraňuje hromadění mědi ve vlasech, která způsobuje „zelené vlasy“. Obnovuje texturu vlasů, která je ovlivněna chlórem. Neobsahuje žádná barviva ani tvrdé přísady.  Přípravek je 100 % vegan, neobsahuje sulfáty, parabeny, chlorid sodný ani umělou parfemaci.

 • Allantoin: Chrání a zklidňuje pokožku hlavy.
 • Vitamín C: Přírodní vitamín C čistí vlasy do hloubky a odstraňuje nežádoucí minerály usazené na vlasech.
 • Betaine: Derivát z cukrové řepy posiluje vlasové vlákno a chrání je proti lámavosti.
 • Lněný protein: Přírodní protein, který hydratuje a zjemňuje vlasy a zároveň vytváří kolem vlasu přirozenou bariéru
 • Panthenol: Pro-vitamín B5 se dostává do hloubky vlasů, kde vyrovnává přirozenou hydrataci.
 • Rýžový protein: Dodává vlasům objem a uhlazuje kutikulu vlasu.
 • Vitamín E: Silný antioxidant chránící integritu vlasů a jejich barvu.
Vlastnosti:

– netestováno na zvířatech
– 100% přírodní
– zklidňuje pokožku hlavy
– čistí vlasy do hloubky
– posiluje vlasové vlákno
– zabraňuje „zeleným vlasům“
– dodává vlasům lesk

Kondicionér pro namáhané vlasy od moře a chlóru Malibu C Swimmers Wellness
Šetrný kondicionér dodává hydrataci poškozeným vlasům vlivem chlóru nebo mořské soli. Zachovává strukturu, vzhled a objem vlasů, zároveň pomáhá předcházet vysušení a krepatění. Přírodní složky zachovávají stálost barvy a lesk. Přípravek je 100 % vegan, neobsahuje sulfáty, parabeny, chlorid sodný ani umělou parfemaci.

Kúra pro poškozené vlasy od moře a chlóru Malibu C Swimmers Wellness
Kúra pro poškozené vlasy zlepšuje vzhled vlasů, bez ohledu na to jak často jsou vystavovány chlóru nebo mořské soli. Přirozeně pomocí vitamínu C odstraňuje nežádoucí minerály usazené ve vlasech. Uklidňuje suchou a svědivou pokožku hlavy.

Vlastnosti:
– odstraňuje nánosy minerálů
– uklidňuje pokožku
– 100 % vegan
– Pro Vitamin B5
– bez parfemace
– bez lepku
– okamžitý účinek