S čím pracuji

Barvící systém Oroexpert

RESPEKT PRO PROFESIONÁLY

Jsme jednou z mála skutečně profesionálních značek, kterou si vaši klienti nemohou koupit přes internet, bojujeme za kadeřníky. Dostupné pouze v kadeřnických salónech a nikde jinde!

INGREDIENCE

TOP INGREDIENCE

NEJLEPŠÍ RECEPTURY
Zlato v Oroexpertu také symbolizuje výběr těch nejluxusnějších surovin obsažených v našich výrobcích. Oroexpert se zavazuje používat vždy ty nejlepší dostupné ingredience, které mají co nejnižší negativní dopad na naši planetu a nejvyšší výkon. Používáme-li přírodní ingredience, dbáme na to, aby byly pěstovány s ohledem na planetu – měly ekologickou certifikaci.

ZLATO, KOLAGEN 

A BIO-CERTIFIKOVANÉ INGREDIENCE

ZODPOVĚDNÝ LUXUS

RESPEKT K NAŠÍ PLANETĚ
Používáme pouze přírodní ingredience s BIO certifikací
jsme ekologicky zodpovědná společnost. 5% investováno do boje proti globálnímu oteplování a dalších ekologických projektů.

C-GOLD
Zlato je již po staletí v kosmetice hojně využíváno pro jeho antioxidační a restrukturalizační účinky, stabilitu a lesk. Kolagen (forma proteinu) je hlavní složkou vlasů, kůže a nehtů, zajišťuje jejich pružnost, pevnost a hydrataci.
C-Gold (zlatý kolagen) je hlavní inovací pro udržování neporušené struktury vlasů; působí na vlasy jako elixír mládí a zachovává jejich vnitřní soudržnost. C-Gold je unikátní, alchymisty inspirovaná emulze kolagenu a zlata; sdružení řetězců bio molekulárních peptidů s mikro částečkami zlata. Je obsažen ve všech našich produktech a zvyšuje výkon ostatních aktivních látek pro dosažení dokonalé kvality vlasů.

Nová generace barev na vlasy. Snadné použití, oslňující lesk, dlouhotrvající účinek a neobyčejné odstíny
Luxusní permanentní barvící krém Alchemist byl speciálně navržen pro ty nejnáročnější kadeřníky. Zajištění excelentní předvídatelnosti výsledků, stejně jako zachování perfektní kvality vlasů je docíleno díky speciální kombinaci C-Gold, kyseliny hyaluronové a oleji z hroznových jader. 

PERMANENTNÍ BARVÍCÍ KRÉM ALCHEMIST

Luxusní barvící krém na vlasy se zlatem a kyselinou hyaluronovou
Speciální složení s dokonalou reparační a kosmetickou schopností zajišťuje absolutní krytí šedin, dodává vlasům lesk, hydrataci, hebkost a ochranu s dlouhotrvajícími výsledky.

ORO DIVINE ACTIVATOR

Oxidační krém se zlatem a kyselinou hyaluronovou
Popis: Speciálně vytvořeno pro zdokonalení reparační a kosmetické schopnosti luxusního barvicího krému ALCHEMIST COLOUR, TOPCOATS tonerů bez amoniaku, SUPERHEROES  superzesvětlujících barev bez amoniaku a našich odbarvovacích prášků a krémů. Vytvořeno pro absolutní krytí šedin, výsledkem je zářivá a dlouhotrvající barva.

BALAYAGE

Odbarvovací prášek pro free hand techniky
Popis: Ideální pro všechny free hand techniky. Zesvětleni 6/7 tonů. Složení obohacené o jíl optimalizuje a neutralizuje nežádoucí žluté odlesky. Jíl v kombinaci s částečkami zlata C-gold zajišťuje udržení perfektního stupně vlhkosti, excelentní konzistenci a chrání vnitřní strukturu vlasu pro dokonale zdravě vypadající vlasy. Snadné použití a nanášení díky krémové textuře.

BLONDE NIRVANA

LEDOVĚ ČISTÁ BLOND BEZ ŽLUTÝCH ODLESKŮ
vše, co potřebujete k vytvoření krásných blond

TOPCOATS: LUXUSNÍ TONERY BEZ AMONIAKU
TOPCOATS: Tonery bez amoniaku speciálně vytvořené k aplikaci po odbarvování nebo melírování pro zdokonalení barvy s perfektními výsledky.

SUPERHEROES: SUPERZESVĚTLUJÍCÍ BARVY BEZ AMONIAKU
SUPERHEROES: Revoluční barvy s vysokým stupněm zesvětlení bez amoniaku pro docílení čistých elegantní blond odstínů bez nepříjemného zápachu. Excelentní restrukturalizační vlastnosti pro udržení vynikající kvality vlasů.

STAY STRONG

Chrání vnitřní kohezi vlasového vlákna během procesu barvení nebo odbarvování
Popis: Jedinečné spojení zlatých částic, kolagenu a kyseliny hyaluronové vytváří vnitřní elastické pojidlo, které spojuje vlasová vlákna a dokonale chrání kortex během procesu barvení. Násobí keratinové vazby, zlepšuje a posiluje disulfidové můstky a zdokonaluje tak kvalitu a strukturu vlasů s okamžitými viditelnými výsledky. Vlasy jsou silné, zdravé a lesklé od kořínků až ke konečkům. STAY STRONG je doporučen používat u klientek s poškozenými vlasy, které i přesto touží po odbarvení o více jak 2 odstíny.

ODBARVOVACÍ KRÉM FIALOVÝ

pro všechny typy technik odbarvování nebo korekce barvy
Popis: Náš doposud nejpreciznější produkt na odbarvování vlasů. Maximální ochrana vlasu díky C-Gold a kyselině hyaluronové. Může být aplikován dvakrát v ten samý den pro dosažení maximálního stupně zesvětlení. Udržuje skvělou kvalitu vlasů, lesk a pružnost.

ORO ZÁKLADNÍ INGREDIENCE

ARGANOVÝ OLEJ (BIO)
Hydratační vlastnosti. Bohatý na vitamín A a E. Obsahuje antioxidanty chránící vlasy proti působení volných radikálů, které poškozují horní vrstvu pokožky hlavy a vlasů.

CERAMIDY
Ceramidy jsou druhy lipidů, které jsou běžnou součástí pokožky a jsou nezbytné pro udržování mezibuněčné soudržnosti struktury vlasů. Zamezují obrušování vlasových vláken, které vzniká třením. Jakmile jsou vlasy poškozené a chybí jim ceramidy, pak je mezibuněčná výplň oslabena a vlasy jsou matné, suché, hrubé na dotek, náchylnější k poškození a ztrácí svou schopnost hydratace.

KOLAGEN
Nejhojněji zastoupená forma bílkoviny v našem těle, která slouží jako “cement” držící lidské tkáně pohromadě. Dodává pokožce a vlasům pevnost a elasticitu.

C-GOLD
Zlatý kolagen; nový druh bio molekulárního peptidu (řetězec aminokyselin) sloučeného s mikročástečkami zlata, které stimulují syntézu kolagenu, distribuují cenné látky zlata a restrukturalizují vnitřní vlasovou soudržnost. Zlato je v kosmetice používáno pro jeho různé vlastnosti, jako jsou například antioxidační, restrukturalizační, chránící, rozzařující a stabilizační účinky.

OLEJ Z HROZNOVÝCH JADER (BIO)
Přirozeně bohatý na mastné kyseliny (lipidy) a PCO (procyanidolic oligomery), které jsou známé tím, že oproti vitamínu E jsou mnohem účinnější v boji proti volným radikálům, čímž je výrazně snížen oxidační proces a zajištěna tak dlouhotrvající intenzita barvy. Vyráběn v Itálii, 100% Ecocert.

ROSTLINNÉ KMENOVÉ BUŇKY Z HROZNŮ
Kmenové buňky, které se vyskytují v živých organismech, se od ostatních buněk liší ze dvou důvodů. Za prvé mají samoobnovovací schopnost a za druhé – za určitých podmínek z nich můžeme vytvořit buňky s dopředu stanovenou specifickou funkcí pro organismus. Jsou důležité pro jejich regenerační vlastnosti. Výzkumy prokázaly, že lokálně aplikované kmenové buňky mohou zvýšit tvorbu kolagenu a buněčnou obnovu.

KYSELINA HYALURONOVÁ
Kouzlo kyseliny hyaluronové tkví v jejích rehydratačních účincích. Její schopnost zadržování vlhkosti je mnohem intenzivnější, než u kteréhokoliv jiného přírodního či syntetického polymeru. Jeden gram kyseliny hyaluronové je schopen pojmout až šest litrů vody.

KERATIN
Klíčový stavební kámen vlasů, kůže a nehtů. Přibližně 80% vlasů je tvořeno právě keratinem (jedná se také o protein, ale s vysokým obsahem cysteinu, díky němuž jsou vlasy odolnější). Keratin umí zaplnit mezery ve vlasové kůře, bojuje s pórovitostí a zanechává vlasy zpevněné a pružnější.

OLEJ INCA
Hydratační a omlazující účinky, velmi bohatý na Omega 3, 6 a 9 mastné kyseliny. Chrání vlasy před vnějším poškozením, zatímco ceramidy a keratin působí zejména uvnitř vlasového vlákna.

MAKADAMIOVÝ OLEJ
V produktech Argan Essence využíváme makadamiový olej zejména pro jeho vysoké hydratační účinky, aniž by docházelo k zatížení vlasů a ztrátě jejich objemu. Oproti tomu řada Argan Discipline je určena pro ty, kteří touží po uhlazení vlasů a odstranění nadbytečného a nežádoucího objemu.

OLEJ NYAMPLUNG
Olej Nyamplung, známý také pod názvem olej Tamanu, je panenský olej extrahovaný z ořechů indonéského stromu Calophyllum Inophyllum, zvaného Tamanu. Poskytuje prevenci proti stárnutí díky svým třem doplňkovým činnostem: posiluje ochranný sluneční faktor (zvýšená ochrana proti slunečnímu záření), chrání DNA (85% ochrana před ultrafialovým zářením), má antioxidační účinky (až čtyřikrát účinnější než polyfenoly).

PROTEINY HEDVÁBÍ
Jsou získávány z jednoho z nejsilnějších přírodních vláken na světě a vytváří ochrannou bariéru vlasovým pramenům. Hydrolyzované proteiny hedvábí dodají vlasům lesk, tvar a učiní je snadněji upravitelnými. Proteiny hedvábí poskytují vlasům největší hladkost a hebkost ze všech dostupných proteinů/ aminokyselin.

Barvící systém Berrywell

Barvy na vlasy Berrywell zvýrazní krásu a vitalitu Vašich vlasů, a to díky převratnému vývoji složení barev Berrywell. Barvení v  kadeřnických salonech je jednoduché, ekologické a bezpečné. Výsledky jsou opravdu působivé. S krémovou barvou na vlasy Berrywell získají Vaše vlasy kvalitní regeneraci během barvení. Proteiny, vitamín C a jiné výživné látky obsažené v  barvě posilují a vyrovnávají strukturu vlasů. Výsledkem jsou hedvábně lesklé vlasy s dlouhotrvající výraznou a barvou.


Barvy Berrywell jsou permanentní barvy na vlasy s nízkým obsahem amoniaku. Skvěle kryjí a rozjasňují vlasy a zaručují dlouhodobou permanentní barvu. Mají šetrný emulzní krémový základ. Obsahují polymery, které ošetřují vlasy i během aplikace barvy. Vlasy budou pevnější a méně náchylné k lámavosti. Barvy mají antistatický účinek. Jejich proteiny posilují vlasy zevnitř. Vitamín C působí jako antioxidant a chrání vlasy před volnými radikály a vnějšími vlivy. Až do stupně 8 stoprocentně kryjí šedivé vlasy.

Zesvětlení Berrywell

S práškovým melírem Berrywell získáte vysokou kvalitu odbarvení, které dodá Vašim vlasům vysoký lesk díky proteinům, provitamínu B5, a to během jeho působení. Výsledkem je čisté a zářivé odbarvení od kořínků až po konečky vlasů. Dosáhnete zesvětlení až o 7 stupňů. Důležité složky: Provitamín B5 – dodá Vašim vlasům lesk, měkkost a vitalitu. A-bisabolol – výtažek z heřmánku se zklidňujícím a ošetřujícím účinkem Silk aminoacids – narovná vlasy, zvlhčuje pokožku a zanechá vlasy lesklé a hebké Polyquaternium – kondicionér pro snadné rozčesávání vlasů za mokra i za sucha má antistatický účinek.

Krémový melír na vlasy Berrywell Bleaching Cream je melírovací přípravek nové generace. Rychlý, silný a šetrný k vlasové pokožce. Nový bělící krém na nejvyšší úrovni, bohatý na kukuřičné proteiny a přírodní včelí vosk, který chrání vlasy během bělícího procesu.

Profesionální melírovací prášek, určený pro techniku Balayage, který zesvětlení až o7 odstínů. Zaručí dokonalé výsledky i kreativních technik jako jsou: Balayage Ombré Reflexní techniky Jemné zesvětlení Pastelové techniky.

Extravagantní barvení

Colour by Nikola

Intenzivní pigment vydrží 15-30 mytí. Profesionální, zářivá, sytá „gelová“ barva bez amoniaku určená na odbarvené vlasy. Barva se řadí mezi semipermanentní, ale při opakovaném probarvení se již nevymývá a drží v pastelových odstínech i několik měsíců.

BES MOVIE COLORS

BES MOVIE COLORS – bezoxidační gelová barva magenta, která vytváří pohyb ve tvých vlasech na bázi ovocných alfa hydroxykyselin. Kosmetické barvení vlasů, které umožní obdržení intenzivních, zářivých, tvůrčích barev s vysoce módním efektem. Gelová barva BES MOVIE COLORS nemá zesvětlující účinky a může se aplikovat buď na vlasy přirozené světlé barvy nebo předem odbarvené. Neobsahuje amoniak, vymývá se asi po 10 až 15 mytích, což záleží na struktuře vlasu (přirozené barvy, barvené, odbarvené).

Leyton House

7 super zářivých semi-permanentních (gelových) barev inspirovaných sladkou vůní. Vydrží 15 – 30 mytí. Bez AMONIAKU, bez MEA PPD a bez PARABENU. Obsahuje olej z Bambusu, výživný oleji z vitamínu E. Kolagen proti stárnutí, který je i zdroj výživných látek.

My Dentity – Guy Tang

Barvy, o kterých sníme
Co mě dovedlo k tomu vytvořit vlastní kolekci barev? Při jejich přípravě jsem popustil uzdu své fantazii a připravil všechny barvy, o kterých jsem kdy snil! Mým cílem bylo připravit barvy, se kterými na vlasech snadno vykouzlíte aktuální trendy odstíny, ale i přirozené odstíny pro denní nošení.
Má oblíbená levandulová vůně
#Hairbesties, chceme, aby se barvení vlasů pro naše klienty stalo neobyčejným zážitkem. Proto jsem se rozhodl obohatit bary o mou oblíbenou levandulovou vůni! Přesvědčte se sami o tom, jak božsky voní. 
Tepelná ochrana až do 232°C 
#Hairbesties, naše klienty trápí, když jejich trendy barva rychle ztrácí na své intenzitě. Vzpomeňte si na mé Youtube video, ve kterém jsem zmiňoval jednu z hlavních příčin – tepelný styling! Proto pro mě bylo důležité přimíchat do barev speciální složku, která bude chránit barvu. #Hairbesties, mou tajnou ingrediencí je Miru-Style X-HP™*. A jsem naprosto nadšený – ochrání vlasy vašich klientů před tepelným stylingem až do 232°C!
Barva s 2x tak větším leskem
Použil jsem technologii VibraRiche™* – zní to přepychově? Přepychově vypadají i dvojnásobně lesklé vlasy!
Zesvětlování s #mydentity
Vývoj zesvětlovače mi zabral přes rok. Chtěl jsem totiž vytvořit účinný produkt, který bude současně vlasům při zesvětlování poskytovat maximální ochranu.

#MYDENTITY #MYHERO

Intenzivní posilující systém

CO JE #MYHERO
#MyHero 4-krokový intenzivní obnovující systém vyzpravuje a omlazuje vlasy zevnitř ven. Posílený technologií X-Tech, kombinace 10 aminokyselin a keratinu, která se snadno absorbuje do vlasu a obnovuje jeho vnitřní strukturu, zatímco uhlazuje a zaceluje kutikulu. Vlasům jsou doplněny ztracené aminokyseliny, které jsou základem pro silné, zdravé vlasy, a zároveň je jim navrácena plnost a zdravý vzhled. Tento systém je ideální pro barvené nebo zatěžované pannenské vlasy, které potřebují extra péči, sílu a hloubkovou výživu.

 • Technologie X-Tech, 10 aminokyselin a keratin.
 • Proniká do vlasu, vyzpravuje a obnovuje vnitřní strukturu vlasu.
 • Vlasy jsou omlazené – plné, silné a zdravé.
 • Ideální pro chemicky ošetřené a/nebo zatěžované pannenské vlasy.

CO JE UVNITŘ …

 • ALOE: Zklidňuje a hydratuje vlasy.
 • HYDROLIZOVANÝ KOLAGEN: Snadno se vstřebá do vlasů a zvyšuje jejich elasticitu pro ještě odolnější, nelámavé vlasy.
 • AMINOKYSELINY: Základní stavební bloky proteinových řetězců, které se přirozeně nacházejí ve vlasech. Pronikají do vlasu, hydratují a pečují o vlas, dodávájí lesk a plnost.
 • HYDROLIZOVANÝ KERATIN: Protein (bílkovina), která se běžně vyskytuje ve vlasech. Posiluje přirozenou ochranou vrstvu vlasu a obnovuje sílu a objem, zatímco ho chrání před poškozením.
 • CYSTEIN: Aminokyselina, přirozeně se vyskytuje ve vlasech. Předchází a opravuje poškozenou kutikulu.
 • HYDROLIZOVANÝ ROSTLINNÝ PROTEIN: Poskytuje hloubkovou hydrataci, snižuje křehkost vlasů a předchází roztřepeným konečkům.
 • ARGININ: Aminokyselina přirozeně se vyskytující v lidském těle. Zpevňuje & posiluje vlas. Podporuje hydrataci & zlepšuje kondici vlasů tím, že zvyšuje jejich odolnost před poškozením & křehnutím.
 • EXTRAKT Z MOŘSKÉ ŘASY (Laminar  Saccharina – čepelatka cukrová): Má zklidňující efekt při podráždění.

Olaplex

Olaplex‬ je přípravek originální chemické receptury, která dokáže znásobovat a obnovovat rozbité disulfidové vazby.
OLAPLEX – novinka, která posunuje hranice barvení dál, aniž by byla ohrožena integrita Vašich vlasů. Jedná se o originální chemickou recepturu, která dokáže znásobovat a obnovovat rozbité disulfidové vazby. Konečně se již při barvení nemusíte obávat poškozených vlasů, můžete přejít třeba na světlejší odstín, protože OLAPLEX vlasy ochrání a jeho účinek je trvalý – nevymývá se. Vaše vlasy na tom po více ošetřeních budou lépe a lépe. OLAPLEX je možné aplikovat i samostatně bez barvení, jako ozdravnou kúru pro Vaše vlasy.

CESTA KE SKUTEČNĚ
ZDRAVÝM VLASŮM…

Přejděte na světlejší odstín. Posuňte hranice dál, aniž by byla ohrožena integrita vlasů. Od kadeřnického křesla až po profesionální focení, kadeřníci se již při barvení nemusí obávat poškozených vlasů.

 Olaplex můžete použít jako systém pro dokonalé barvení nebo jako samostatné ošetření. Volba je na Vás. Pro zdravé vlasy použijte přípravek Olaplex Bond Multiplier č.1 přidáním do zesvětlovače nebo barvy a dokončete aplikací Bond Perfector č.2 po opláchnutí barvy z vlasů, čímž výrazně snížíte poškození při každém barvení.

 Optimalizujte Olaplex tím, že jej nabídnete jako novinku v nabízených produktech. Pro perfektní výsledky ze systému Olaplex nabídněte svému klientovi použití profesionální domácí péče Hair Perfector č.3 Take Home. Tato péče by se měla používat 1x týdně pro další posílení vlasů a ochranu budoucím chemickými ošetřeními. Domácí péče Hair Perfector No.3 Take Home má další úžasné výhody hlášené stovkami klientů.

A CO JE TEDY TEN OLAPLEX?

Jedná se o ORIGINÁLNÍ chemickou recepturu, která dokáže znásobovat a obnovovat rozbité disulfidové vazby. Takový přípravek může být jen jeden!

Leyton House Professional

Náš sortiment barev obsahuje jedinečné složení „Silk Renewal Complex“, které vyvinuly naše výzkumné laboratoře v Itálii. Přípravky kombinují to nejlepší z přírody a nejnovější technologie a poskytují vynikající výsledky, které jsou šetrné a zdravé pro vlasy.

SILK RENEWAL COMPLEX™

OBNOVUJÍCÍ KOMPLEX
ZELENÝ ČAJ, PŘÍRODNÍ HYDRATAČNÍ A ROSTLINNÉ EXTRAKTY – Má antioxidační vlastnosti, které pomáhají bojovat proti volným radikálům. Výživné hydratační látky obnovují vlasové vlákno, což vede k hebkosti a pružnosti
SYNTETICKÝ VČELÍ VOSK – Včelí vosk obsahuje antioxidanty a přirozené zpevňující látky na kompenzaci škodlivých účinků z životního prostředí. Vlasy zůstávají zdravé a hydratované
RYŽOVÉ & MLÉČNÉ PROTEINY – Protein pomáhá při opravě a rekonstrukci přírodních proteinových vazeb a zajišťuje hladší a zvlhčenou kutikulu
KAŠMÍROVÝ PROTEIN (HYDROLYZOVANÝ KERATIN) – Posilňuje vlas a podporuje životnost barev

HEDVÁBNÁ TECHNOLOGIE
Aminokyseliny z hedvábí a hydrolyzované hedvábí: Hydratuje a zpevňuje vlasy
Extrakt z perel: Dodává lesk pro zářivé a oslnivé výsledky
UV Filtr: Poskytuje trvalou ochranu.

COUTURE SILK™ PERMANENT

Couture Silk Permanentní barvy obsahují unikát Silk Renewal Complex. Nízký obsah amoniaku a pH.
Snadno a bez námahy překryjí až 100% šedé vlasy. V barvách jsou obsaženy výživné a posilující složky, které osahují keratin, vitamíny a minerály. Nekonečná paleta s výběrem 100 + barev včetně vyhrazené kolekce tonerů.

COUTURE SILK™ DEMI PERMANENT

17 odstínů BEZ AMONIAKU
BEZAMONIAKOVÉ BARVY, barvy obsahují Silk Renewal Complex. Snadno a bez námahy překryjí až 100% šedé vlasy. V barvách jsou obsaženy výživné a posilující složky, které osahují keratin, vitamíny a minerály.

COUTURE SILK™ ILLUMINATES

Couture Silk Illuminates se skládá ze 7 úžasných doplňkových barev, popelavá, perleťová, extra perleťová, fialová, zlatá, měděná, červená a matná popelavá.

COUTURE SILK™ ROUGE

5 zářivých barev, měděná, červená měď, červenofialová, červená a purpurová.

Zesvětlení s Leyton House Professional

ALPINE BLONDING CRÈME

Krémový melír na vlasy Leyton House Professional je melírovací přípravek určený k vlasové pokožce. Šetrný k vlasové pokožce. Obsahuje arganový a acaiový olej a antioxidanty, které zabraňují ztrátě vlhkosti a chrání vlasy během bělícího procesu.

ALPINE BLONDA 7 & ALPINE BLONDA 9

Vysoké šetrné zesvětlení o 7 až 9 úrovní s čistým výsledkem bez obtisknutí s práškovým melírem Layton. Obsahuje KONDENZOVANOU CUKROVOU OCHRANU, uklidňující persulfáty pro ochranu vlasů před poškozením vlasů. Obsahuje kompozity Gavar a Kaolin na zpevnění a opravu vlasu při zesvětlujícím procesu.