Prodloužení vlasů S1

Nejoblíbenější metoda prodlužování vlasů

RYCHLÁ, ŠETRNÁ A BEZPEČNÁ APLIKACE
Seamless1 je nejšetrnější a nejbezpečnější metoda prodlužování vlasů. Pomocí páskové metody dosáhneme požadovaný objem a délku vlasů v krátkém čase.

BEZ POŠKOZENÍ A CHEMIE
Samotná aplikace Seamless1 je unikátní v tom, že vaše vlasy nijak nezatěžuje a nepoškozuje. Ombré a balayage look vytvoříme jednoduše už v průběhu 2-3hodin. Díky páskové metodě bez odbarování vlasů či použití chemie vám vlasy prodloužíme a zahustíme bez poškození.

SPOKOJENÍ ZÁKAZNÍCI
Na spokojenost našich zákazníků klademe velký důraz. Po prodloužení a zahuštění vlasů naší metodou se budete cítit krásně a sebevědomě. U nás jste na prvním místě vy a vaše vlasy.

NEJVYŠŠÍ KVALITA
Pracujeme pouze s vlasy nejvyšší kvality. V nabídce máme opravdu širokou škálu přirozených a zajímavých trendových odstínů, díky čemu se umíme přizpůsobit vaší barvě vlasů.

VÍCE OBJEMU A MAXIMÁLNÍ PRODLOUŽENÍ
Dodáme vašemu účesu větší objem, vysněnou délku a zvýrazníme barvu vašich vlasů. Metodou Seamless1 vám zajistíme zdravé vlasy plné objemu. Na dotyk si spojů ani nevšimnete a jsou téměř neviditelné a velmi pohodlné.

Mytí

Vyhněte se umývání vlasů minimálně 12 hodin po aplikaci!
Na prodloužené vlasy používejte profi přípravky určené na prodloužené vlasy (šampóny, kondicionéry, séra a masky), které zakoupíte v mém salonu.
Před umytím vlasy po celé délce pečlivě rozčešte kartáčem na prodloužené vlasy.
Vlasy se pročesávají pomalu od konečků vlasů, přičemž si je volnou rukou přidržujete v oblasti spojů, abyste spoje velmi nezatěžovali. Při rozčesávání vlasů dávejte pozor, aby se místa, kde byly prameny napojeny, nezauzlila.
Nemyjte vlasy v předklonu. Vlasy myjte zásadně vždy v záklonu, šetrným způsobem, čímž se vyhnete možným problémům a zkroucení. Šampon nanášejte jemně do vlasů po celé jejich délce a to postupně jedním směrem od kořínků ke konečkům vlasů. Šampon nechte chvíli působit a vlasy opláchněte vlažnou vodou.
Na mytí vlasů doporučujeme používat přípravky bez parabenů a bez sulfátů.
Vlasy se nemyjí jako „když se pere špinavé prádlo“ – silným a energickým třením, ale jemnými pohyby po celé délce vlasů po menších částech.
Po umytí vlasy vždy ošetřete kondicionérem, případně vlasovou kúrou – maskou, nikdy však nepoužívejte silné a agresivní přípravky. Při nanášení kondicionéru na vlasy dbejte na to, aby se Vám kondicionér nedostal do spojů napojovaných pramenů.
Šampony, kondicionéry, séra atd. nikdy nenanášejte do vlasů krouživými pohyby (mohli byste vlasy zamotat), ale pouze jemným podélným způsobem od kořínků ke konečkům vlasů
Prodloužené vlasy myjte 2 x týdně – prodloužíte tím životnost spojů a napojených vlasů. Nechoďte spát s mokrou hlavou.
Rozčesávání mokrých vlasů by mohlo způsobit jejich poškození. Napojené vlasy schnou déle než ty přirozené, které máte.

 

Sušení

Vlasy po umytí nikdy nesušte agresivním třením, ale jen z nich jemně vytlačte vodu ručníkem. Nejideálnější je nechat vlasy přirozeně vyschnout. V případě nutnosti (což není nejideálnější) použijte fén, ale jen s chladným nebo mírně teplým proudem vzduchu, nikdy nepoužívejte silně horký proud vzduchu.
Při vytváření účesu můžete použít fén, kulmu, žehličku a natáčky, avšak při těchto tepelných úpravách mějte na paměti, že je třeba vyhnout se linii spojení a tepelné úpravy používejte jen na vhodný typ vlasů.
Před tepelnou úpravou nezapomeňte použít vhodné pomocné ochranné přípravky. Vlasy žehlíme maximálně na 180 C °.

 

 

Česání

Vlasy musí být pravidelně pročesávány, minimálně 2-krát denně, doporučujeme ráno i večer před spaním. Vlasy nejprve jemně pročešte rukou a následně po celé délce pečlivě rozčešte kartáčem na prodloužené vlasy.
Vlasy se pročesávají pomalu od konečků vlasů, přičemž si je volnou rukou přidržujete v oblasti spojů, aby spoje nebyly velmi zatěžovány.
Při rozčesávání vlasů pozorně pročesávejte i spoje vlasů, ale dávejte pozor, aby se místa, kde byly prameny napojeny, nezauzlila.

 

Jiné poznatky a rizika

Na noc se doporučuje vlasy pořádně rozčesat a následně je dát do copu, tím se vyhnete možnému zacuchání vlasů ve spánku.
Koupání v moři, v termálních koupalištích a bazénech je extrémní zátěž na napojené vlasy, proto si vlasy vždy před koupáním dejte do copu a po koupání je opláchněte čistou, ne mořskou vodou. Napojené vlasy a zvlášť nejsvětlejší blond barvy mohou zareagovat na látky obsažené v mořské nebo termální vodě nebo bazénech a tím značně ztrácet na kvalitě a samozřejmě se mohou zamotat.
Nedoporučujeme odbarvované prodloužené vlasy, obzvlášť v blond barvách, vystavovat pobytu a působení moře, termálních koupališť, bazénů i nadměrnému slunečnímu záření.
Návštěva sauny je také velká zátěž pro napojené vlasy, proto doporučujeme vlasy před návštěvou sauny namočit do vody a použít leave in cream a sérum. Vlasy si také zabalte do ručníku. Nedoporučujeme odbarvované prodloužené vlasy a obzvlášť v blond barvách vystavovat pobytu v sauně.
Mějte na paměti, že vyčesávání vlasů z pramenů vlasů je přirozenou součástí. Nedoporučujeme prodlužovat vlasy o více než jednu čtvrtinu původní délky vlasů.
Nikdy prodloužené vlasy neodbarvujte. I když jsou vlasy lidské, chemické úpravy (barvení, tónování, melírování, chemické ondulace, atd.) na již odbarvovaných a barvených vlasech nedoporučujeme. Všechny úkony na vlasech svěřte do rukou odborníkům – kadeřníkům. Vyhýbejte se agresivním barvám, raději použijte tónovací šampon.
Do spojů vlasů nikdy nijak nezasahujte – neodlupujte je a extrémně za ně netahejte.
Napojené vlasy nemají možnost se přirozeně promašťovat, proto jim tuto funkci musíte nahradit různými kvalitními přípravky, čímž jim dodáte vlhkost a lesk.
Prodloužené vlasy doporučujeme posouvat zpět ke kořínkům v rozmezí 2-3 měsíců od aplikace v závislosti na rychlosti růstu vlastních vlasů. Při zanedbání doby posunutí se Vám vlasy mohou extrémně zaplétat a dredovatět.
Nikdy netahejte a extrémně neškubejte za prodloužené vlasy, můžete si vytrhnout prodloužený pramen vlasů i s Vašimi vlastními vlasy.
Velmi zajímavým faktem je, že nové prodloužené vlasy Vám tělo nemusí přijmout! Může je nadměrně elektrizovat, odpuzovat.

 

Kdy se nedoporučuje prodlužovat si vlasy

Prodlužování vlasů se nedoporučuje osobám mladším 16 let. Vlasy jsou ještě poměrně slabé a ve vývoji.
Vlasy se nedoporučuje prodlužovat v období užívání silných antibiotik, hormonálních preparátů, přičemž v tomto období jsou Vaše vlasy mnohem více zatíženy, ale také, pokud jste nemocná, máte velmi citlivou pokožku na hlavě, lupénku nebo kruhové vypadávání vlasů atd.

Ceník