S čím pracuji

Barvy Berrywell

Barvy na vlasy Berrywell zvýrazní krásu a vitalitu Vašich vlasů, a to díky převratnému vývoji složení barev Berrywell. Barvení v  kadeřnických salonech je jednoduché, ekologické a bezpečné. Výsledky jsou opravdu působivé. S  krémovou barvou na vlasy Berrywell získají Vaše vlasy kvalitní regeneraci během barvení. Proteiny, vitamín C a jiné výživné látky obsažené v  barvě posilují a vyrovnávají strukturu vlasů. Výsledkem jsou hedvábně lesklé vlasy s dlouhotrvající výraznou a barvou.
Barvy Berrywell jsou permanentní barvy na vlasy s nízkým obsahem amoniaku. Skvěle kryjí a rozjasňují vlasy a zaručují dlouhodobou permanentní barvu. Mají šetrný emulzní krémový základ. Obsahují polymery, které ošetřují vlasy i během aplikace barvy. Vlasy budou pevnější a méně náchylné k lámavosti. Barvy mají antistatický účinek. Jejich proteiny posilují vlasy zevnitř. Vitamín C působí jako antioxidant a chrání vlasy před volnými radikály a vnějšími vlivy. Až do stupně 8 stoprocentně kryjí šedivé vlasy.

Zesvětlovač

Bezprašný melírovací prášek se schopností zesvětlit o 7 až 8 tónů a potlačit žlutý nádech ve vlasech. Obsahuje kukuřičné proteiny, které vyživují a chrání vlasy během odbarvování a přírodní gumu Guar, která působí jako kondicionér. Vyváženost jednotlivých složek umožní namíchání směsí se stálou konzistencí, která se v  průběhu zesvětlování nemění. Je všestranně použitelný pro jakýkoliv typ aplikace, a nepoškozuje ani nenarušuje strukturu vlasů. Má jemnou levandulovou vůni.

J. Beverly Hills 

Přírodní, zářivá, sytá “gelová” barva bez amoniaku určená na odbarvené vlasy. Barva se řadí mezi semipermanentní, ale při opakovaném probarvení se již nevymývá a drží v pastelových odstínech mnoho měsíců. Díky přírodním složkám se vlasy v průběhu barvení regenerují. Nejkvalitnější pigmenty a krémová konzistence, zaručí rovnoměrné rozetření a probarvení celé délky vlasu. Barvy se dají mezi sebou vzájemně míchat a můžete si vytvořit další barevné kombinace podle svého přání. Ve spojení se šamponem a kondicionérem “J Beverly Hills” se prodlužuje doba “nevymývání” barvy.  Po nabarvení vydrží barva na vlasech 1-3 měsíce, podle odstínu barva a šetrnosti mytí vlasů. Barvy nejsou testované na zvířatech.

My dentity – Guy tang

Barvy, o kterých sníme
Co mě dovedlo k tomu vytvořit vlastní kolekci barev? Při jejich přípravě jsem popustil uzdu své fantazii a připravil všechny barvy, o kterých jsem kdy snil! Mým cílem bylo připravit barvy, se kterými na vlasech snadno vykouzlíte aktuální trendy odstíny, ale i přirozené odstíny pro denní nošení.
Má oblíbená levandulová vůně
#Hairbesties, chceme, aby se barvení vlasů pro naše klienty stalo neobyčejným zážitkem. Proto jsem se rozhodl obohatit bary o mou oblíbenou levandulovou vůni! Přesvědčte se sami o tom, jak božsky voní. 
Tepelná ochrana až do 232°C 
#Hairbesties, naše klienty trápí, když jejich trendy barva rychle ztrácí na své intenzitě. Vzpomeňte si na mé Youtube video, ve kterém jsem zmiňoval jednu z hlavních příčin – tepelný styling! Proto pro mě bylo důležité přimíchat do barev speciální složku, která bude chránit barvu. #Hairbesties, mou tajnou ingrediencí je Miru-Style X-HP™*. A jsem naprosto nadšený – ochrání vlasy vašich klientů před tepelným stylingem až do 232°C!
Barva s 2x tak větším leskem
Použil jsem technologii VibraRiche™* – zní to přepychově? Přepychově vypadají i dvojnásobně lesklé vlasy!
Zesvětlování s #mydentity
Vývoj zesvětlovače mi zabral přes rok. Chtěl jsem totiž vytvořit účinný produkt, který bude současně vlasům při zesvětlování poskytovat maximální ochranu.

Malibu C

Malibu C nabízí různé řady k  ošetření jakýchkoli vlasů a potřebuje je každý, kdo si myje vlasy vodou. Většina lidí totiž netuší,  CO SE SKRÝVÁ VE VODĚ, a že voda může být původcem různých problémů nejen s  vlasy, ale i s vlasovou pokožkou.

Sprchování a mytí vlasů ve tvrdé vodě, která obsahuje určité minerály a chemické přísady, může zapříčinit na vlasech nežádoucí reakce a také nepříjemné stavy pokožky. Voda může mít za následek i například:

  • blednutí barvy
  • problémy s  krytím šedivých vlasů
  • zašlé blond odstíny
  • nežádoucí nazelenalé nebo našedlé odlesky
  • ztrátu pružnosti vlasů
  • ztrátu lesku vlasů
  • zesvětlení vlasů, které “zmizí” po pár týdnech od návštěvy salonu

Díky patentované technologii přípravky Malibu C zbavují vlasy a pokožku hlavy nánosů těchto nechtěných minerálů a chemických přísad a  vlasy jsou  tak opět  nezatížené a zdravé!

Malibu C produkty jsou  100% vegan,  netestované na zvířatech,  neobsahující parabeny,  sulfáty,  konzervanty,  umělé parfemace  a pomáhají účinně řešit problémy s  vlasy a pokožkou. Klíčová řada Malibu C Wellness Haircare Remedies (Wellness sáčky) je patentované ošetření vlasů a pokožky hlavy na bázi aktivovaných krystalů  VITAMÍNU C, a to v  té nejčistší a nejúčinnější podobě.

Přesunout se na začátek