Michaela Kuželová

O mně

Moje motto — „Invest in your hair, it is the crown, you never take off ‘‘

Ahoj, jmenuji se Michaela Kuželová a jsem profesionální kadeřnice s více jak 15ti letou praxí v kadeřnickém odvětví.

Mezi mé specializace patří melírování, barvení, tónování, Balayage, Brazilský Keratin, moderní střihy a stylingy podle posledních trendů, jak dámské, tak i pánské.

V současné době se jako jediná certifikovaná v celé České republice specializuji na novou holistickou metodu prodlužování vlasů MAGO. Tato metoda nepoužívá žádnou chemii, žádný horký vzduch ani lepidla a tím se stává nejšetrnější technikou na světovém trhu v prodlužování a zahušťování vlasů. Více se dozvíte pod odkazem MAGO HAIR EXTENSIONS.

Za svou dlouholetou praxi jsem měla možnost pracovat v předních zahraničních salonech, převážně v Londýně, kde jsem měla tu čest být senior stylistkou pro celebrity různých jmen, mezi které patří například americká herečka Lela Bergeron, šéfredaktorka časopisu Home Design Lucy Searle Houlton, spisovatelka Andrea Dean nebo BBC producentka Elsa Sharp.

Pro objednaní mně neváhejte kontaktovat na níže uvedených telefonních číslech a odkazech. Budu se těšit na Vaši návštěvu v našem nově otevřeném salonu IW Hairstylist v Olomouci.

We speak English too.
Hello, my name is Michaela Kuzelova and I am a professional hairdresser with over 15 years of experience in hairdressing.
I do specialise in highlighting, Balayage, Brazilian Keratin, Colouring, Toning, modern women and  men hair cuts and styling.

At present I do specialise in a new holistic hair extension technique called MAGO. I am the only certified professional specialist for MAGO technique in the Czech Republic This technique doesn´t use any chemicals, no heat or glue and it makes it the most gentle hair extension technique in the world.
You  can find more information about this technique on our websites under the section MAGO HAIR  EXTENSIONS.
Throughout my hairdressing journey I have worked in prestige hair salons abroad, especially in London,  where I was a professional hairdresser to all sort of different famous names of celebrities, such as an American actress Lela Bergeron, manager editor at Home design Lucy Searle Houlton, a writer Andrea Dean or a BBC producent Elsa Sharp.

“MAGO HAIR PRODLOUŽENÍ VLASŮ”

JEDINÉ V CELÉ ČESKÉ REPUBLICE - BY MK’S HAIR DESIGN

“The Story Behind the brand”
The name Mago originates from an ancient Korean goddess who cared for all natural life on Earth. Mago symbolized the innate natural beauty within us all, with her golden strands of hair representing the Sun and the energy of new life.

“Příběh za naší značkou”
Jméno Mago pochází ze starověké Korejské bohyně, která se starala o přirozený život na planetě Zemi. Mago představuje čistou přírodní krásu v nás všech s jejími zlatými prameny vlasů, představujícími Slunce a energii života.

’’Mago uzel’’

“TEN UZEL MÁME PATENTOVANÝ”

Mago Hair Prodloužení je jednoduše ten nejšetrnější systém, který můžete na světovem trhu v současnosti najít. Pravé přirozené vlasy napojené jednoduchou patentovanou bavlněnou šňůrkou, Mago Uzlem. Absolutně žádný horký vzduch, žádné chemikálie nebo mechanické pomůcky. Pouze malinkatý Mago Uzel, který Vám dává komfort, který jste ještě s žádnými prodlouženými metodami nezažily.

’’RUČNĚ VYROBENÉ VLASY’’

MAGO HAIR vyrábíme pouze ručně a z pečlivě vybraných Indických Remy vlasů z chramů v Indii, jejichž kvalita je vybrána a testována s tou největší pečlivostí. Výroba a přeměna jednoho setu vlasů zabere celých 60 dní, než se z něj vyvine Mago Hair. A naše vývojové a výzkumné oddělení stále nachází novou cestu k zachování kvality při výrobě vlasů. Naším zájmem je vyrábět v nejlepší kvalitě, která jde kupředu.

“ZÁKLADEM JSOU VLASY A TO MY DOBŘE VÍME”

Pramen po pramenu, jsou všechny Mago produkty delikátně a ručně vyráběné, od jednotlivých vlasů až po celé prameny. Všechny vlasy jsou ručně vyráběné našimi speciálně vyškolenými techniky a experty, kteří pracují s kouzlem ruční výroby a s vlasovými produkty více než 20 let.

“MAGO HAIR PRODLOUŽENÍ”

“JEDNODUCHOST NAPOJENÍ UZLEM”

“UTÁHNI A PRODLUŽ”

Mago uzel je již vyroben a připraven na prstenci a vše co je potřeba udělat, je jen napojit na vlas a pořádně utáhnout. Uzel se poté zdvojí a tímto je připojen pevně k vlasům.

“ZJISTILI JSME, ŽE JE V TOM VÍCE, NEŽ JSME ČEKALI’’

K napojení celého setu Mago Hair nám stačí pouze nůžky a Mago háček a vše je do hodiny hotovo.

Uzel, který používáme je dvojitý a používá se při lezectví k zajištění lana a ochraně životů lezců, takže bez odstřihnutí je nemožné, aby pramen z vlasů sjel sám.

“MAGO HAIR ODSTRANĚNÍ”

“NAVÁZÁNÍ JE JEDNODUCHÉ, ALE SUNDÁNÍ JE MAGIC!”
Pravé kouzlo Mago Hair přichází při odstraňování pramenů. Dřive jsme k odstranění pramenů používali chemické přípravky.
Ale od té doby, co je Mago napojeno jen uzlem, sundávání prodloužených vlasů je jen odstřihnutí uzlu nůžkami!

“JEN ODSTŘIHNEME UZEL! A ZÁZRAKEM JSOU DOLE!”
S jednoduchým střihem do určité části uzlu sjede pramen sám a je dole!
Žádné použití mechaniky, žádné těžké nástroje, žádné chemikálie, pouze nůžky!
Sundání je jednoduché a bez poškození!

“VÝBĚR ZE ŠIROKÉ ŠKÁLY BAREV”

“LIVE BEAUTIFUL BY MK’S HAIR DESIGN”
@MK’SHAIRDESIGN