Lucie Reková

O mně

Jmenuji se Lucie Reková, jednoho dne mě moje bývalá práce přestala dávat smysl, a proto jsem se rozhodla pro změnu. Chtěla jsem pracovat s lidmi, poskytovat jedinečné služby a hlavně dělat lidem radost. Rozhodla jsem se tedy pro absolvování kosmetického rekvalifikačního kurzu a později pro kurz manikúry a modeláž nehtů a kosmetiky jako vizážistka. V tomto oboru jsem nová, ale svojí pílí a nadšením do práce se stále zlepšuji a zdokonaluji a budu se dělat vše k vaší spokojenosti.

Pracuji se značkami Ruscona, NaniNails, Nehtomani, Enii-Nails a dalšími kvalitními materiály.

Služby

Klasická manikúra

Klasická manikúra je kosmetická procedura, během které dochází k úpravě rukou ženy nebo muže s důrazem na nehty a jejich okolí. Během procedury dochází k čištění nehtů, zarovnání a odstranění odumřelé kůžičky z okolí nehtů. Bruskou, pilníkem nebo leštičkou se nehet upraví. Součástí manikúry může být lakování nehtů nebo nanášení gelu pro zkvalitnění nehtů.

P-shine japonská manikúra

Přednosti této kosmetické metody jsou především v dlouhodobém účinku a nenáročném udržování stálého a vysokého lesku ošetřeného nehtu. Manikura P-shine zvyšuje pevnost nehtů, jejich pružnost, metabolismus nehtového kořene a nehtového lůžka. Působí i jako prevence proti lámání a třepení nehtu. Doporučujeme ji jako nejúčinnější metodu při léčení oslabených přírodních nehtů po nehtové modeláži. Nanášená hmota se skládá ze včelího vosku, mateří kašičky, jemných parafínů, glycerinu, vitamínů A, E, H a provitamínu B5.
P-Shine je vhodný pro ženy, jejichž nehty jsou roztřepené, lámavé a špatně rostoucí. Ale pozor, metoda se nehodí na tenké nebo úplně zničené nehty

Gel lak

Gel lak je vhodný na přírodní i gelové nehty. Pokud se vám nehty třepí, tak je právě Gel lak správnou volbou neboť vám nehty zpevní. Nanáší se v tenkých vrstvách a vydrží na nehtech dva až tři týdny. Je vysoce odolný vůči poškrábání a má dlouhodobou trvanlivost lesku. Vytvrzuje se v UV a Led lampě. Nanáším podkladovou bázi, barevný gel lak a poté vrchní vrstvu. Touto metodou můžeme malovat na nehty i vytvářet francii.

Rubber báze gel

Je profesionální nehtová péče vyrobená na bázi kaučukového gelu BASE & BUILDER & TOP. Jsou to exluzivní gely nové generace, vhodné i na velmi problematické, křehké a zničené nehty. Unikátní složení je bez nebezpečných látek a rozpouštědel, udržuje nehty zdravé a silné. Při vytvrzování v lampě nepálí.

Modeláž nehtů na nehtové tipy

Modeláž nehtů na nehtové šablony

Každá žena bez ohledu na věk či profesi by měla mít upravené nehty. Ruce jsou přece Vaší vizitkou. Dopřejte si pocit krásných a upravených rukou. Pokud nemáte od přírody krásné nehty, tak to můžete změnit a dopřát si pocit krásných a upravených rukou. Modeláž nehtů vydrží mnohem déle než lak na nehty. Modeláž UV gelem je velmi oblíbená a rozšířená technika. Je mnohem častější než modeláž nehtů akrylem. UV gel se nanáší v několika vrstvách a tvrdí se v UV lampě. Na výběr je široká škála barev a ozdob.

Zdobení nehtů

Nálepky, razítka, obtisky, kamínky, třpytky 
Ruční malování, Air Brush, pigmenty, folie.

Líčení

Denní líčení

Lehké, jednoduché líčení pro běžné příležitosti.

Večerní líčení

Líčení pro slavnostní příležitosti – plesy, večírky…

Foto make-up

Líčení na focení

Svatební líčení

Svatební líčení včetně zkoušky a lepení řas (polovina částky se hradí při zkoušce svatebního líčení, druhá polovina v den svatby).

Ceník

Darkové poukazy