Kadeřnice Marcela – Služby

Prodloužení vlasů

Keratin za tepla

Nejoblíbenější metoda v prodlužování vlasů

Metoda keratin za tepla, při které jsou k vlastním vlasům prodloužené vlasy aplikovány pomocí keratinových spojů, je stále velice populární, ačkoli dává nyní mnoho žen přednost její šetrnější variantě, a to keratinu za studena. Jednotlivé vlasové prameny jsou zakončeny keratinovými nehtíky. Tento keratinový konec je přiložen k vlasům klientky a roztaven speciálními tavicími kleštěmi, které jsou zahřáté na teplotu okolo 150 – 200° C. Aby nedošlo k popálení pokožky na hlavě klientky, používají se při aplikaci ochranné plastové terčíky. Za pomocí kleští jsou pak jednotlivé prameny na pevno připevněny. Výsledné spoje jsou velmi malé, měly by ideálně dosahovat velikosti maximálně 1 cm. V minulosti se připravovaly spoje pouze kulatého tvaru, nyní se spíše pracuje s plochými spoji, které jsou nenápadné a jsou pohodlnější při nošení (zejména při spánku). Nevýhodou je, že samotná aplikace trvá dlouho.

Sundavací nebo reaplikační proces probíhá tak, že jsou spoje odděleny od vlasů za pomoci speciálního gelového odstraňovače. Nevýhodou keratinu ovšem také je, že při reaplikaci musí být konce vlasů se zbytkem keratinu odstřiženy a tím se zkracuje délka pramenů. Klientky si tak musejí častěji kupovat nové vlasy. Vlasy s keratinovými spoji vyžadují speciální péči. Jako každé prodloužené vlasy by měly být ošetřovány kosmetikou bez silikonů. Dále by se vlasy měly česat speciálními kartáči, které nevytrhávají jednotlivé vlasy z pramenů. Dejte pozor na to, abyste při úpravě vlasů nezahřívali žehličkou či kulmou spoje, mohly by se tak roztavit a povolit. Keratinovým spojům byste se měli vyhnout i při nanášení kondicionérů nebo vlasových masek, aby nedošlo k jejich poškození.

Keratin za studena

Ultrasonic® – prodlužování vlasů ultrazvukem

Prodlužování vlasů za pomocí keratinu je jednou z nejrozšířenějších metod, v minulosti se hojně využívalo také aplikace keratinu za tepla, tedy za pomocí nahřátých speciálních kleští. Keratin za studena ale představuje podstatně šetrnější alternativu, jelikož při ní vlasy nejsou nijak zatěžovány vysokou teplotou. Při aplikaci navíc nedochází k uvolnění výparů jako tomu je u metody keratin za tepla. Při této metodě se používá speciální přístroj ULTRASONIC.Princip fungování je velmi šetrný a jednoduchý – pomocí ultrazvukových vln se prameny přichytí k vlasům klienta/klientky. Díky tomuto přístroji se tak velice snadno a rychle vytvoří drobné, ale velmi pevné spoje. Keratin za studena má oproti „teplé variantě“ několik výhod. Zaprvé nepoškozuje vlasy příliš vysokou teplotou, která se u keratinu za tepla musí vyvinout, aby se roztavily keratinové konce. Za druhé se tak předejde nehodám v podobě popálené pokožky na hlavě klienta/klientky. A za třetí je tato metoda rychlejší a snazší pro Vás jako pro kadeřníky.

Micro Ring

Prodlužování vlasů za studena

Metoda micro ring je jednou z metod prodlužování vlasů za studena, tedy bez vysokých teplotních stupňů, které vlasy poškozují. U této metody se nepoužívají žádné chemikálie ani lepidla, které by mohly dráždit pokožku. Zjednodušeně řečeno se jedná o metodu, při níž se za pomoci kovových kroužků („microringů“) připevňují prameny prodloužených vlasů. Tato metoda nemá nikterak složitý pracovní postup, pouze k ní potřebujete velkou dávku trpělivosti (trvá 1 – 3 hodiny). Při aplikaci pracujete s navlékátkem, na které si nejprve připravíte kroužky. Následně těmito kroužky provléknete tenký pramínek vlasů klienta/klientky. A do kroužku poté vložíte i tenký pramínek vlasů určených k prodloužení. Celý proces dovršíte tím, že kroužky mechanicky za pomocí aplikačních kleští zmáčknete, a tak docílíte toho, že vlasy budou pevně držet. Odstraňovací proces probíhá opět snadným způsobem, zase budete pracovat s aplikačními kleštěmi, tentokrát ovšem kroužky zmáčknete tak, aby se otevřely. Metoda micro ring je oblíbená, protože nepoškozuje vlasy nadměrným horkem ani lepidly. Problematická je však v tom, že z kroužků mohou jednotlivé vlasy vyklouznout, při nešetrném mytí či česání může dokonce vypadnout i celý pramínek. Ani kov, z něhož je kroužek zhotoven, není pro vlasy úplně bezproblémový, neboť může vlasy přetrhávat. A samozřejmě je třeba počítat s tím, že některé klientky mohou být na micro ringy alergické. To se ale bohužel zjistí až po prodloužení. Pokud začne být po aplikaci pokožka hlavy zarudlá a podrážděná, doporučuje se kroužky sundat a vyměnit za jinou metodu prodlužování vlasů – například vlasové pásky, keratin apod. Některé klientky si také stěžují na nepohodlnost, kroužky jsou totiž mnohem více cítit než jiné spoje.

Cocochoco professional keratin

Brazilský keratin je inovativní proces ošetření vlasů, který je čistě přírodní a bez obsahu formaldehydu, sulfátů a parabenů. Hluboce regeneruje a trvale narovná vlasy bez změny jejich struktury. Výsledkem aplikace jsou zdravé, rovné, hebké a lesklé vlasy po dobu 3-4 měsíců. Ošetření brazilským keratinem je vhodné pro všechny typy a druhy vlasů.

REGENERAČNÍ SYSTÉM
Je bezesporu ten nejefektivnější ze všech regeneračních produktů za poslední desetiletí. Je to výsledkem inovativní technologie postavené na letech důkladného a hloubkového vývoje. Široká škála značkových výrobků obsahuje tento zázračný protein. Například šampony, krémy na obličej, séra a pleťové vody. Po dosažení skvělých výsledků s regeneračním systémem této značky se doporučuje ošetřovat Vaše vlasy pravidelným používáním jiných produktů značky COCOCHOCO, abyste dosáhli dlouhodobého účinku. Pokročilé složení, které promění Vaše poškozené vlasy na rovné, hladké a lesklé. Hlavní složka keratin, je obvykle základem pro zdravou pokožku, nehty a vlasy. Extrakt z keratinu přináší Vašim vlasům přirozený, zdravý vzhled.

VIDITELNÉ VÝSLEDKY
Ihned po zahájení kúry. Vysoce koncentrované složení ingrediencí poskytuje kompletní omlazení vlasů již do jeden a půl hodiny. Všechny produkty obsahují protein, který regeneruje a obnovuje vlasy, v kombinaci s přírodními látkami používanými na aktivaci tohoto proteinu; mezi nimi je i extrakt z kakaovníku nebo 24k zlato. Tento proces umožňuje každému vlasu s lehkostí absorbovat regenerační složky po celé jeho délce a jednotné struktuře vlasů. Vysoká teplota žehličky na vlasy, napomáhá aktivním složkám účinkovat uvnitř vlasu.

ÚČINNOST
Zaručena dlouhotrvající obnova a omlazení vlasů. Složení bez vedlejších účinků, dokonalá kombinace přírodních ingrediencí, mezi nimiž je i extrakt z kakaovníku a 24k zlato.

NAROVNÁNÍ VLASŮ KERATINEM
Je světoznámá terapie, nazývaná brazilská foukaná a jejím cílem jsou zdravé, jemné a obnovené vlasy. Tento proces byl vynalezen v Brazílii, kde si mnoho žen stěžovalo na unavené, poškozené, vlnité vlasy neustálým vlivem slunce a vlhkosti. Tato značka napomáhá vrátit vlasům jejich pevnost a zdravý vzhled. Vlasy jsou po kúře mnohem snadněji upravitelné. Tento proces je založen na aplikaci hlavní složky do struktury Vašich vlasů pomocí vysoké teploty žehličky, takže všechny poškozené buňky vlasů absorbují regenerační látky během krátkého času. Umělé, chemické kúry obvykle používané v kadeřnictvích jsou již zastaralé! Značková kúra je založena pouze na přírodních ingrediencích, které Vaše vlasy dlouhodobě nepoškozují.

Účesy

Čeká vás váš svatební den? Chystáte se na ples, promoci nebo jinou společenskou událost, na které chcete zazářit? Nechte si u nás na tento den učesat dokonalý trendy účes, který připravíme dle charakteru události. Společenské, plesové nebo svatební účesy společně naplánujeme, vytvoříme a doladíme tak, abyste vypadala neodolatelná i nad ránem.

SVATEBNÍ ÚČESY
Ve svatební den chce být každá žena krásnější, než kdykoliv jindy. A každá nevěsta ví, kolik je s přípravou svatby starostí. Ve STUDIU IW se o jednu z nich postaráme. Připravíme vám svatební účes, který bude sladěný s vašimi šaty, kyticí i líčením, vydrží celý váš den D neporušený a vy budete jen zářit nejen na svatebních fotkách. Svatební účesy je možné vyzkoušet dopředu a v den svatby doladit k dokonalosti.

SPOLEČENSKÉ ÚČESY
Chystáte se na ples, do divadla, opery, do tanečních, na maturitní ples, promoci nebo na jinou společenskou událost? Ve STUDIU IW vám pomůžeme vybrat nejvhodnější společenský účes pro krátké, dlouhé i polodlouhé vlasy. A bude perfektní!